Üye Ol  /  Üye Girişi  |  Üyelik Bilgileri  |  Sepet  
  Grand Bazaar Agent  
ÜRÜNLERİMİZ HAKKIMIZDA KİŞİYE ÖZEL HİZMETLER BİZE ULAŞIN KAPALIÇARŞI HAKKINDA BASINDA BİZ
empty Üye ol Üye girişi
Ürün grupları
im_menu2Mücevher
im_menu2Ev Ürünleri
im_menu2Favoriler
im_menu2Grand Bazaar Exclusives
Alt Menü 2

GRANDBAZAAR AGENT

Ela Barlas Anter on yılı aşkın bir süre boyunca belgeselcilik ve araştırmacılık yaptı. Bu dönem zarfında yerli ve yabancı meslektaşlarının ve hatta yabancı protokol mensuplarından uluslararası tanınmış isimlere kadar birçok ismin İstanbul’da ve özellikle Kapalı Çarşı’da gönüllü rehberliğini yaptı. 

Kapalı Çarşı’nın en eski, yerleşik ve seçkin dükkan sahipleri ile kurduğu dostluk ilişkileri sayesinde çarşının efsanevi karakterlerinden çeşitli anektodlar dinleme fırsatını da yakaladı. Söz konusu çarşı gezilerinde son derece nadir parçaları inceleyebilmenin yanı sıra, yıllar boyu ne şekilde el değiştirdiklerinin hikayelerini dinleme şansına da sahip oldu.

Ela Barlas Anter Kapalı Çarşı’nın en seçkin, otantik ve ilgi çekici ürünlerini internet aracılığıyla tüm dünyaya sunmaya karar verdi. Grand Bazaar Agent ev eşyalarından, aksesuara, modern tasarımlardan, mücevhere kadar süzme bir ürün yelpazesine sahip. Otantik kumaşlar, dünyada ün yapmış tasarım havlular, antika ve yeni mücevherler Grand Bazaar Agent’ın sizlere sunacağı ürünlerden seçmeler. 

Grand Bazaar Agent Kapalı Çarşı’yı adeta sihirli bir halı üzerinde gezercesine sizlere ulaştırmayı hedefliyor, üstelik meşhur pazarlık sanatında uzmanlık kazanmanıza gerek dahi kalmadan...   
 
Banka Seçenekleri